Отзывы о компании ПижамаРама — Пижамы, Платья, Халаты, Рубашки, Туники, Майки
- Катерина І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валентина Р.
- Геннадий С.
- Ніна М.
- Александр Ж.
Не тот размер заказывали xl а пришла м. И порваный
- Марина Р.
Зробила замовлення .Зв'язалась з Людмилою для обговорення деталей. Дуже люб'язна і ввічлива .Спілкувалися в Viber і по телефону. По кольору зупинилися на бордовій та сірій. Консультант сказала ,що вони однакові по якості ,відрізняються тільки кольором. Також Людмила пообіцяла підібрати розмір ,для цього я написала їй заміри своїх хлопців. Відправили дуже швидко. Сьогодні отримала. І ось воно розчарування! Піжами по якості різні . Розмір великий (навіщо я давала заміри не зрозуміло). Я зателефонувала Людмилі. Вона мені відповіла ,що вони -це склад ,запропонувала обмін. Але ж вибачте, обмін-це час і до тогож достака туди-назад не таке вже дешеве задоволення.
- Марина Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна П.
- Надежда Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана Р.
Ужасная пижама. В описании батал и это было критично важно. В реале НЕ батал. Плюс материал некачественный: флис тонкий, аж светится. Покупала маме и очень расстроилась.
